UKRAJINSKÉ DĚTI jsou VÍTÁNY

8.3.2022

V případě potřeby přihlášení ukrajinských dětí do školy se obraťte na ředitelství školy.

Kontakty: tel. 724 170 829, 412 371 740, email: krizova.ladislava@zsedisonova.cz

Aplikace pro pomoc Ukrajincům se studiem českého jazyka

• Jednou z mnoha překážek, kterým teď váleční uprchlíci čelí, může být jazyková bariéra.
  • I Včelka chce pomoci tím, co umí a posílit tak schopnost Ukrajinců zařadit se do běžného života v ČR . Proto jsme vytvořili promo kód, který jim umožní přístup ke všem předmětům v aplikaci na rok ZDARMA .

JAK VČELKA POMŮŽE?

• Část aplikace Čeština pro cizince  je odborně vytvořena tak, aby usnadnila a urychlila proces učení češtiny. Nabízí přes 100 typů cvičení na procvičování slovní zásoby, správné výslovnosti , poslechu  i čtení.
  • Kromě toho nabídne Včelka také sekci MATEMATIKA v Ukrajinštině, která dětem pomůže s procvičováním i dalším rozvojem.

Promo kód a další informace najdete na: