Sazka Olympijský víceboj OVOV

12.4.2022

Za skvělé organizace se konalo okresní kolo Sazky olympijského víceboje OVOV (odznaku všestrannosti olympijských vítězů) ve kterém celkem 21 žáků naší školy soutěžilo v 5 disciplínách.

Jelikož šlo o všestrannost, disciplíny byly velmi různorodé a vyžadující maximální koncentraci a zdatnost. Jednalo se o trojskok z místa, počet kliků za 2 min, přeskok švihadla během 2 min 4 různými technikami, hod medicinbalem přes hlavu a driblink s míčem na čas nebo běh 1000 m.

Náš školní tým byl tvořili:

Ladislav Polák, Martin Přibyl, Jakub Miler, Jaroslav Fučík, Eva Müllerová, Michaela Šidelková, Nikola Nováčková, Marie Anna Adámková.

Jako jednotlivci soutěžili David Hentschel, Jan Chaloupecký, Filip Hanzalík, David Kucer, Ondřej Zajíček, Flugr Pavel, Milerová Marie, Pokorná Natálie, Mádl Sebastien, Lockerová Barbora, Jordák Šimon, Sobotka Ondřej, Vlčková Rozálie.

Jako vedoucí školní výpravy moc děkuji všem zúčastněným za bojovnost a nasazení při plnění všech disciplín.

Skvělé je, že na další - krajské kolo se svými výkony probojoval Filip Hanzalík, Ladislav Polák a Nikola Nováčková!

Moc gratulujeme!!!

Kompletní výsledky jsou k nahlédnutí zde http://www.sazkaolympijskyviceboj.cz/odznak-vsestrannosti/okresni-a-krajska-kola/746 a naši žáci si je mohou prohlédnout na nástěnce u tělocvičen.

Mgr. Martin Hamada