Podzimní hry - atletika

10.10.2022

V rámci tradiční soutěže Varnsdorfských škol se naše škola dne 5. 10. 2022 účastnila atletického meetingu "Podzimních her".

Závod proběl za pěkného podzimního počasí a byl plný skvělé sportovní atmosféry i výborných výkonů samotných závodníků.

V kategorii mladších žákyň se naše škola umístila na celkovém 2. místě, kdy svými výkony vyčnívala Viktorie Mádlová /1. místo 60m, 300m/, Kuníková Nikola /2. místo 300m/, Horčičková Bára /2. místo 800m/. Šustáčková N. / 3. msíto 800m/. Dívčí štafeta též doběhla na 2. místě.

V kategorii mladších žáků bylo umístění bronzové = 3. místo. Z individuálních výkonů vyhrál svůj závod Michal Kubr ve skoku dalekém, Sobotka Ondřej vyhrál v závodě na 1000m.

Kategorii starších žáků chlapci svůj závod vyhráli!

Hanzalík Filip /60m, skok daleký/, Sebastien Mádl /vrh koulí/, Přibyl Martin /1000m/ své disciplíny vyhráli! Skvělá druhá místa Pavla Flugra /1000m/ S. Mádla /60m/ zajistila chlapcům dostatek bodů na celkové vítězství!

Chlapci též vyhráli závod štafet 4x60m!