9.4.2022

30. 4. jsme s radostí po více než dvou letech přivítali rodiče budoucích prvňáčků se svými dětmi, naše bývalé žáky a další hosty.

Všichni si se zájmem prohlédli naši školu. Obdivovali nové vybavení, obzvláště pak učebnu fyziky, která splňuje ty nejvyšší požadavky na moderní výuku. S milými průvodci z řad žáků 8. ročníků si návštěvníci mohli prohlédnout učebny na 1. i 2. stupni, odborné učebny, dílny, kuchyňku i školní jídelnu. V mnoha z nich připravili učitelky a učitelé zajímavé aktivity, do kterých se často zapojily nejen děti.

Na závěr se návštěvníci shromáždili v hale školy, kde je přivítaly malé moderátorky, a paní ředitelka je ve svém projevu mimo jiné seznámila se všemi novinkami, které se na naší škole udály od předchozího dne otevřených dveří. A pak už se všichni potěšili milým vystoupením malých flétnistů, flétnistek zpěváčků, zpěvaček a tanečnic.

Tímto bych též chtěla poděkovat všem kolegyním a kolegům, kteří se podíleli na realizaci našeho dne otevřených dveří.

Ing. Světlana Hřibalová