Mikulášská besídka v ŠD

7.12.2018

Mikulášská besídka v ŠD

Statní čerti, hodný Mikuláš a roztomilý andílek navštívili naše malé děti ve školní družině.  Děvčata z družiny zatančila na přivítanou čertův tanec. Každé oddělení mělo připravené vystoupení buď pěvecké, nebo recitační, aby si trochu udobřili rozjančené čerty. Mikulášovi se to moc líbilo, ale stejně musel otevřít pekelnou listinu, na které byly napsané zlobivé děti. Děti jako každý rok slibovaly hory doly, že se polepší. Musely si na to s čertem podat ruku, aby si je neodnesl do pekla. Pak už Mikuláš s andílkem rozdávali balíčky s dobrotou. Závěrem jsme si všichni společně zatancovali.

Děkujeme dobrovolným hasičům z Dolního Podluží za příjemné odpoledne a hezký přístup k dětem.

Vychovatelky: Růžena Švástová, Dana Lánská, Renata Dospělová, Vladimíra Malíková