Halloween ve ŠD 2018

5.11.2018

Halloweenská noc ve ŠD 2018

Naše malá strašidla ze školní družiny přišla 2. 11. 2018 na 19.00 hodinu. Po rozestlání svých pelíšků, byl pro ně přichystaný halloweenský program. V úvodu se zpívalo, tancovalo a recitovalo. Pak děti plnily ve svých krásných kostýmech halloweenské úkoly. Zdobily čokoládou banán, ubrouskovou technikou tvořily obrázky na špalíčky a vytvořily si ducha z vlny. Soutěžily ve skládání puzzlí, z krepového papíru složily dýni a vyplňovaly křížovky. Úspěšní byly i ve společenské stolní hře. Po hmatu děti třídily lesní plody, trefovaly se dýní do bedýnky a skládaly ze dřívek pavučiny. Nejvíce se děti těšily na stezku odvahy, kde potkaly ježibabu, kostlivce, dušičky, dýni, upíra, náměsíčnou s panenkou a jiné. U všech strašidel plnily nelehké úkoly. Za splnění dostaly od duchů odměnu. Pak už si děti udělaly večerní hygienu a šlo se spinkat s večerní pohádkou na dobrou noc. V sobotu ráno se děti po probuzení nasnídaly, zahrály si hry a šly se zážitky domů.

Děkujeme kuchařkám za přípravu čaje, prodejně Ráj zvířat za půjčení nevábných zvířátek, rodičům za sladké a slané dobroty. Velké díky patří halloweenkým strašidlům - starším žákům a studentům (bývalých žáků naší školy) při organizaci.

Vychovatelky: Růžena Švástová, Dana Lánská, Renáta Dospělová, Vladimíra Malíková